Nasz Adres:

 
ul. Filaretów 6
20-609 Lublin

  

Tel: 531.288.188

Zapraszamy:

 
Zadzwoń i umów się w dogodnej porze dla ciebie od Pn do Nd.

Polecamy

revitalash

 

RevitaLash ® Advanced
revitalash kathrin lublin
Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka RevitaLash stymulująca wzrost rzęs i brwi polecana przez gabinet KATHRIN. Efekty i bezpieczeństwo RevitaLash potwierdzają wielokrotne badania kliniczne.

 RevitaLash, lider światowy, który jako pionier stworzył w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi na świecie, wprowadził w czerwcu 2011 roku najbardziej zaawansowaną formułę RevitaLash®Advanced, której efekt działania widać już po 3 tygodniach zastosowania, co potwierdzają badania kliniczne pięciu niezależnych instytutów badawczych w USA i Kanadzie. Badania potwierdziły skuteczność zastosowania i najwyższe bezpieczeństwo.

RevitaLash ® Advanced jest testowany dermatologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Bardziej gęsta formuła powoduje, że produkt można bezpiecznie aplikować tuż  u nasady rzęs, nie sączy się na powierzchnię oka. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz gałkowe oka.

 W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziła poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni stosowania RevitaLash®Advanced. 

Jak stosować ? Na dolną część rzęs (może być to również krawędź powieki) nanosimy niewielką ilość preparatu RevitaLash, raz dziennie, najlepiej przed położeniem się spać. Czynność tą powtarzamy codziennie, pamiętaj przy stosowaniu RevitaLash ważna jest systematyczność. Jeżeli będziesz trzymać się powyższych zasad to RevitaLash, da pierwsze efekty wzrostu rzęs po 2-3 tygodniach stosowania. RevitaLash®Advanced jest doskonałą alternatywą na piękne i długie rzęsy w postaci dermokosmetyku o łatwej aplikacji.

UWAGA !!! Masz przedłużane rzęsy metodą 1:1, a twoje naturalne rzęsy są za krótkie żeby doczepić uzupełnienie, REVITALASH to jedyna odżywka, którą można stosować podczas noszenia przedłużanych rzęs. Odżywka Revita Lash świetnie stymuluje wzrost rzęs, dzięki czemu już po 3 tygodniach twoje rzęsy są gotowe na ponowne przedłużenie, jak również nabierają wyglądu, jakby nigdy nic nie było do nich doczepiane !!! 

Dostępne są dwa rodzaje pojemności:

RevitaLash®Advanced 3,5ml - wystarcza na 6 miesięcy kuracji (330 zł).

RevitaLash®Advanced 2ml - wystarcza na 3 miesiące kuracji (250 zł).

Do kupienia w GABINECIE KOSMETOLOGICZNYM KATHRIN.

 

 

 HAIR by RevitaLash

revitalash hair kathrin lublin Odżywka regenerująca włosy Hair by RevitaLash to wyjątkowa odżywka do włosów, która wzmacnia i pogrubia, sprawiając, że włosy stają się pełniejsze i zdrowsze. Produkt poprawia wygląd rzadkich i kruchych włosów.

Wystarczy nałożyć dwie porcje pianki na czyste, wilgotne włosy i wmasować w skórę głowy, tam gdzie mają pojawić się grubsze, pełniejsze i zdrowsze włosy.

Nie spłukujemy i układamy włosy jak zwykle.

Bogaty skład unikalnej odżywki miłorząb japoński, żeń szeń, pigowiec japoński i białka pszenne.

Pierwsze znaczące efekty stosowania widać już pomiędzy drugim, a trzecim tygodniem.

Hair by RevitaLash dostępne w pojemności 46 ml - wystarcza na ponad 3 miesięczną kurację przy codziennym stosowaniu (450zł).

Do kupienia w GABINECIE KOSMETOLOGICZNYM KATHRIN.