Nasz Adres:

 
ul. Filaretów 6
20-609 Lublin

  

Tel: 531.288.188

Zapraszamy:

 
Zadzwoń i umów się w dogodnej porze dla ciebie od Pn do Nd.

Polecamy

Depilacja
od 15zł do 300 zł
Pielęgnacja paznokci
Artykuł w przygotowaniu
Masaże
Artykuł w przygotowaniu
Makijaże
Artykuł w przygotowaniu
Więcej informacji Depilacja
Sprawdź ceny depilacji w naszym cenniku na górze strony.

Jak wiadomo powszechnie metod pozbywania się niechcianego owłosienia jest wiele. Najprostszą jest po prostu golenie. Ma ono tylko dwie zalety, mianowicie jest szybkie i tanie. Niestety efekt jest powierzchowny, chwilowy i co najgorsze, odrastające włosy są ostre,  mocniejsze i bardziej widoczne.

Generalnie już po trzech dniach widać odrost, który oprócz tego, że jest widoczny, to jeszcze kuje jak małe szpileczki. Kolejną metodą jest depilacja przy pomocy wosku. Jest dość tania i daje fajny efekt.

 

 

>> CENNIK SHELLAC << 

SHELLAC™ CND ®

 

lakier hybrydowy shellack Wiadomo jak ważną kwestią dla każdej kobiety są zadbane dłonie. Niektóre Panie nie mogą wręcz normalnie funkcjonować bez profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu manicure, którego efektem końcowym powinny być ładnie pomalowane paznokcie, nadające zjawiskowy wygląd dłoniom. Shellac odmienia tradycyjną pielęgnację dłoni, to naprawdę coś czego jeszcze nie było. Każda kobieta doświadczyła, jak trudno jest pomalować paznokcie bez żadnej skazy, uzyskując efekt perfekcyjnie położonego lakieru. Każda z nas, dobrze wie, ile czasu po samym nałożeniu lakieru na powierzchnie paznokcia, trzeba czekać aż wyschną, a każdy potencjalny kontakt pomalowanej płytki paznokcia z czymkolwiek, może spowodować uszkodzenie położonego lakieru i cały proces malowania musi zostać przeprowadzony od początku. Na szczęście Shellac rozwiązuje te problemy.

Firma Creative Nail Design (CND) stworzyła lakier hybrydowy pod marką SHELLAC, o którym od pewnego czasu jest głośno, na całym świecie. Czym jest lakier hybrydowy ? Lakier hybrydowy to połączenie zwykłego lakieru z żelem utwardzanym promieniowaniem UV. Lakier zapewnia szeroką gamę kolorów, a żel nadaje niespotykane do tej pory właściwości fizyczne, niemożliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu tradycyjnego lakieru .

Jakie są to właściwości ? Po pierwsze lakier hybrydowy Shellac bardzo szybko wysycha, dzięki poddaniu go promieniom UV (około 30 - 60 sekund). Po drugie lakier hybrydowy Shellac po wyschnięciu tworzy bardzo mocną powierzchnię odporną na zarysowania i wszelkiego rodzaju uszkodzenia, co oznacza że bardzo trudno go uszkodzić, czego nie można powiedzieć o lakierze tradycyjnym, który często odpryskuje, ulega zarysowaniu. Po trzecie lakier hybrydowy Shellac jest trwalszy niż lakier tradycyjny, co oznacza, że przez minimum 14 dni (często jest to nawet 3 - 4 tygodniowy okres) twoje paznokcie zachowują wygląd, jak by przed chwilą zostały pomalowane.

Oryginalny lakier hybrydowy marki Shellac nie zawiera toksycznego toluenu, czy formaldechydu, który może wywoływać alergie. Substancje te często występują w lakierach hybrydowych innych producentów, niejednokrotnie narażając na niepożądane skutki uboczne. Podając się usłudze w Gabinecie KATHRIN masz pewność, że lakier który jest nakładany jest oryginalnym produktem marki Shellac prosto od producenta CND.

 

CND shellac